Ja då var det snart jul, och jag tänkte tipsa om Coolstuff.sesom har riktigt många bra och trevliga julklappar på lager. Ett exempel på en bra juklapp till små frusna fötter är de genialiska tofflorna som man värmer i micron.
Coolstuff själva skriver om tofflorna:
Släng in dem i mikron och plocka 90 sekunder senare ut ett par supermysiga tofflor som håller värmen i ca 2 timmar! Tofflorna är gjora i fleece och innehåller en blandning av linfrön och lavendel som har en alldeles förträffligt bra förmåga att hålla värmen länge och dessutom luktar gott. Perfekt kalla vinterdagar när man bara vill sitta inne och kura!
Jag har själv handlat flera gånger på coolstuff.se, och de håller alltid samma kvalité på produkter och frakt. Tofflorna är bara ett litet tips om vad som kan tänkas finnas på Coolstuff! Titta in på deras sida och kolla runt.
By AWeb Design





